Mapa strony

  Biała Podlaska (083) 341-07-07     Gadu-gadu      Skype My status     info@kominki.net    

Kominki

Optiflame - Irlandia

 

 

Kominki elektryczne - ciekawy element dekoracyjny, tworzący ciepły klimat pomieszczenia

Kominek tradycyjny do salonu, kominek elektryczny do sypialni!
Można sobie wyobrazić, jak miło i przyjemnie może być wieczorem w sypialni, przy zgaszonym świetle i włączonym kominku elektrycznym. W razie potrzeby, można włączyć nadmuch ciepłego powietrza i jeszcze bardziej podgrzać atmosferę. Kominki elektryczne, idealnie nadają się do wszystkich mieszkań i domów, zarówno nowo budowanych, jak i zamieszkanych. Bez problemu kominek elektryczny można postawić w bloku czy apartamentowcu.

Kominki elektryczne - to ciekawa propozycja, do salonu, sypialni, gabinetu, a także do BIURA, HOTELU, RESTAURACJI, poczekalni, recepcji w reprezentacyjnym holu firmy, w SPA lub FITNESS (przykład HOTEL Delfin, Biała Podlaska).

Wymagania techniczne i koszt montażu, jest kilkakrotnie mniejszy niż kominka tradycyjnego. Do kominka elektrycznego, wystarczy zwykłe gniazdko 230V Kominek elektryczny, jest lekki, nie wymaga komina, nie wymaga montażu, nie ma zagrożenia pożarowego, nie ma kurzu, dymu, popiołu, nie trzeba rozpalać, nosić drewna, myć szyby, czyścić komina i jeszcze wiele innych zalet, a jak się nam kominek elektryczny znudzi, to bez problemu można, po kilku latach wymienić na inny, bardziej nowoczesny lub w innym stylu (co jest praktycznie mało realne, w przypadku kominków tradycyjnych).

Obecnie firmą Nr 1, jest irlandzka firma GLEN DIMPLEX, właściciel marki Optiflame. Kominki tej firmy są coraz bardziej nowoczesne i coraz bardziej doskonałe, a jednocześnie dużo tańsze, niż kominki sprzedawane ponad 10 lat temu. Nowością jest trójwymiarowy, bardzo realistyczny, efekt płomienia Opti-Myst, który jest patentem firmy Optiflame.

Istnieje możliwość zakupu kompletnego kominka lub samego wkładu, do zabudowy. Możemy też wykonać naszą obudowę z marmuru lub drewna, według indywidualnego zamówienia.

Produkty firmy Optiflame

Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów wnętrz i instalatorów


| KATALOG KOMINKÓW | ZDJĘCIA KOMINKÓW | KOMINKI KLASYCZNE | KOMINKI NOWOCZESNE | WKŁADY KOMINKOWE |


Prawa autorskie zastrzeżone © Polcraft 1996 - 2017