Kominki.net - projektowanie i budowa kominków dla wymagających

Mapa strony

  Biała Podlaska +48 503-583-535     Gadu-gadu      info@kominki.net    

Kominki

Prawa autorskie

Opublikowane na stronach www.kominki.net zdjęcia opisy i ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Firma Polcraft nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie informacji zawartych w dokumentach oraz związanych z nimi grafikach publikowanych na witrynie. Informacje oraz powiązane z nimi ilustracje są poglądowe i mogą odbiegać co do niektórych cech rzeczywistego produktu.

Elementy stron internetowych firmy Polcraft są chronione prawem i nie mogą być kopiowane, powielane bądz wykorzystywane w żaden sposób w całości lub w części. Loga, grafiki, czy zdjęcia ze strony www.kominki.net mogą być kopiowane i publikowane na innych stronach wyłącznie za pisemną zgodą właściciela firmy Polcraft.

Znaki handlowe:
JOTUL, SPARTHERM, TARNAWA, CHCEMINEES PHILIPPE, CHEMINEES GODIN, ATRA, FONDIS, SEGUIN DUTERIEZ, AUSTROFLAMM, SUPRA, VERMONT CASTINGS, KEDDY, FOCUS, TYLÖ oraz nazwy innych produktów wymienionych na stronach internetowych firmy Polcraft są zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Firma Polcraft otrzymała zgodę na wykorzystanie materiałów tekstowych i graficznych dostępnych na stronie www.kominki.net od producentów lub głównych przedstawicieli poszczególnych marek na rynek Polski. Materiały te nie mogą być kopiowane i publikowane bez pisemnej zgody ich właścicieli.

Wszelkie inne prawa nie objęte niniejszą klauzulą są zastrzeżone.Ankieta

RATY 0%

Czy skorzystał byś z możliwości zakupu kominka na raty?

TAK
NIE
NIE WIEM

Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów wnętrz i instalatorów


| KATALOG KOMINKÓW | ZDJĘCIA KOMINKÓW | KOMINKI KLASYCZNE | KOMINKI NOWOCZESNE | WKŁADY KOMINKOWE |


Prawa autorskie zastrzeżone © Polcraft 1996 -