Kominki.net - projektowanie i budowa kominków dla wymagających

Mapa strony

  Biała Podlaska +48 503-583-535     Gadu-gadu      info@kominki.net    

Kominki

 

Dlaczego klienci wybierają naszą ofertę?

Wieloletnie doświadczenie
Nasza firma założona została w 1996 roku. Od tego czasu zaufało nam już tysiące klientów. Wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, budowy i montażu kominków pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi oraz systematycznie poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w profesjonalnych wykładach i szkoleniach. Liczne przyznane nam certyfikaty są tego potwierdzeniem. Naszą siłą jest zespół ponad trzydziestu wykwalifikowanych fachowców i odpowiednie zaplecze techniczne.

Atrakcyjna oferta
Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji indywidualnych zamówień według naszego lub Państwa projektu. Ładnie zaprojektowana obudowa, gustownie dobrane materiały oraz wysoka jakość wykonania niewątpliwie wyróżniają nasze kominki na tle konkurencji. Do naszych obudów proponujemy wybór ponad 2000 modeli wkładów kominkowych, kilkunastu najbardziej renomowanych producentów, których jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. Zależy nam na tym, aby klient zadowolony był nie tylko z ładnej obudowy, ale także z użytkowania i obsługi wkładu kominkowego, który niewątpliwie jest podstawą całego kominka. Dlatego pomagamy dokonać optymalnego wyboru, obiektywnie przedstawiając wady i zalety poszczególnych modeli wkładów. Zajmujemy się również budową systemów kominowych (Schiedel, Tarnawa, Kominflex), systemów dystrybucji gorącego powietrza (z turbiną i grawitacyjnych) oraz instalacją wkładów kominkowych z płaszczem wodnym.

Własne biuro projektowe
Jako pierwsi w Polsce, w 1997 roku opracowaliśmy i zaoferowaliśmy naszym klientom unikalny sposób trójwymiarowego projektowania kominków na komputerze. Dzięki temu można dokładnie zapoznać się z wyglądem zaprojektowanego kominka umieszczonego w salonie, obejrzeć go z dowolnej perspektywy, ocenić ilość zajmowanego miejsca, a także poznać dokładne wymiary i proporcje obudowy. Renderowane zdjęcie kominka otrzymuje u nas każdy jako załącznik do umowy, zawieranej przy zakupie kominka. Komputerowy projekt eliminuje również ryzyko popełnienia błędów w konstrukcji i budowie kominka. Umożliwia także łatwe dokonywanie zmian w ustawieniu wkładu i wyglądzie całej obudowy. Jest bardzo pomocny przy wyborze kolorów i materiałów wykończeniowych.

Wysoka jakość
Wszystkie elementy obudowy kominka wykonujemy w naszym zakładzie produkcyjnym, wyposażonym w profesjonalne maszyny do precyzyjnego cięcia i obróbki kamieni naturalnych oraz drewna. Nie korzystamy z usług pośredników. Sami produkujemy, kontrolujemy i odpowiadamy za jakość wszystkich gotowych elementów obudowy. Kominek przed opuszczeniem zakładu jest dokładnie sprawdzany i wstępnie zestawiany, co pozwala skrócić czas późniejszego montażu do około dwóch dni, zachowując przy tym bezkompromisową jakość i dokładność wykonania. Zapraszamy Państwa do naszych punktów ekspozycyjnych aby mogli Państwo osobiście zapoznać się z naszymi możliwościami oraz jakością wykonania zaprezentowanych kominków.

Bezpieczeństwo
Montaż kominka przeprowadzamy zawsze zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i przepisami przeciwpożarowymi. Nie godzimy się na żadne ustępstwa i kompromisy, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo użytkownika i jego domu. Do montażu stosujemy wyłącznie atestowane, materiały zgodnie z ich przeznaczeniem. Niewątpliwie podnosi to cenę kominka, ale zyskujemy za to trwałość i pełną gwarancję bezpieczeństwa.

Uczciwość
Zawsze dokładnie obliczamy i podajemy całkowity koszt inwestycji związanej z wybudowaniem kominka. Dzięki opracowanemu przez nas specjalnemu sposobowi przygotowywania wycen jesteśmy w stanie określić koszt wykonania kominka z zestawu materiałów wybranego spośród wszystkich dostępnych u nas gatunków kamieni naturalnych (ponad 100) i innych materiałów wykończeniowych. Ważne jest, że do momentu zawarcia umowy nasi klienci nie ponoszą żadnych kosztów oraz nie są do niczego zobowiązani.

Konkurencyjność
Poziom jakości naszych kominków, profesjonalizm świadczonych usług, a także unikalne komputerowe projekty i wizualizacje 3D przyczyniły się do ogromnego zainteresowania naszą ofertą nie tylko polskich ale i zagranicznych klientów. Imponująca ilość zrealizowanych zamówień a tym samym ilość zadowolonych użytkowników świadczy o tym, że wybierając naszą firmę dokonali dobrego wyboru, czego również i Państwu życzymy.


Oferta dla naszych przedstawicieli poza granicami Polski.
Oferujemy gotowe obudowy kominków, wyprodukowane na podstawie naszego projektu lub wykonanego według wskazówek klienta. Obudowy kominków dostarczamy w elementach na europaletach. Montaż tak przygotowanego kominka jest bardzo prosty i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt.

 Ankieta

RATY 0%

Czy skorzystał byś z możliwości zakupu kominka na raty?

TAK
NIE
NIE WIEM

Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów wnętrz i instalatorów


| KATALOG KOMINKÓW | ZDJĘCIA KOMINKÓW | KOMINKI KLASYCZNE | KOMINKI NOWOCZESNE | WKŁADY KOMINKOWE |


Prawa autorskie zastrzeżone © Polcraft 1996 -