Kominki.net - projektowanie i budowa kominków dla wymagających

Mapa strony

  Biała Podlaska +48 503-583-535     Gadu-gadu      info@kominki.net    

Kominki

 

Kominek jest bardzo ważnym elementem dekoracyjnym salonu.

Jesteśmy świadomi jak trudna może być decyzja wydania niemałych pieniędzy na coś czego przed zakupem nie można dokładnie obejrzeć i ocenić. Tym bardziej jeżeli kominek ma być jedyny w swoim rodzaju.

Bez wykonania profesjonalnego, trójwymiarowego projektu, na podstawie którego można zapoznać się ze wszystkimi szczegółami wyglądu obudowy, istnieje duże ryzyko, że wybudowany kominek nie dokońca będzie odpowiadał wcześniejszym oczekiwaniom.

Mając to na uwadze wszystkie projekty naszych kominków wykonujemy na komputerze.
Dzięki temu możliwe jest obejrzenie wirtualnego kominka z dowolnej perspektywy jeszcze przed wydaniem pierwszej złotówki.

Projektowanie wspomagane komputerowo daje również gwarancję, iż efekt końcowy będzie w 100% zgodny z tym co wcześniej zobaczą Państwo na ekranie.

USŁUGA PROJEKTOWANIA 3D
Wychodzac naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy możliwość zamówienia usługi wykonania projektu kominka w 3D. Projekt zostanie wykonany według przekazanych nam wytycznych i dopasowany do wymiarów rzeczywistego miejsca pod kominek.

Koszt wykonania projektu zależny jest od stopnia skomplikowania projektu i określany jest po otrzymaniu wytycznych do projektowania.
Zwykle koszt wykonania pojedyńczego projektu zawiera się w granicach 200 - 1500zł netto (w cenie zawarte są również niezbędne poprawki).

Zamawiający otrzymuje: zdjęcia w postaci ujęć z różnych stron oraz filmik (bez dekoracji i efektów świetlnych) przedstawiający obracany projektowany kominek.


Ankieta

RATY 0%

Czy skorzystał byś z możliwości zakupu kominka na raty?

TAK
NIE
NIE WIEM

Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów wnętrz i instalatorów


| KATALOG KOMINKÓW | ZDJĘCIA KOMINKÓW | KOMINKI KLASYCZNE | KOMINKI NOWOCZESNE | WKŁADY KOMINKOWE |


Prawa autorskie zastrzeżone © Polcraft 1996 -